Jaunavedžiams
Jaunavedžių filmas

Vestuvės - tai šventė, kurioje 2 žmonės iš skirtingų šeimų susivienija ir sukuria naują šeimą, atverčia naują savo gyvenimo puslapį. Todėl nenuostabu, kad būtent šiuo metu jaunieji dažnai mintimis nuklysta į savo vaikystės prisiminimus, pirmąsias savo draugystės, meilės minutes. Tai metas, kai norisi pavartyti seną vaikystės nuotraukų albumą, pažvelgti į save mokyklos suole, grįžti į pirmąjį pasimatymą, prisiminti gražiausias draugystės akimirkas. Vestuvių dieną ypač malonu šiomis mintimis pasidalinti ir su vestuvių svečiais. Savo vaikystės, draugystės ir meilės istoriją galite papasakoti jaunavedžių filme.


Jaunavedžių filmas. Kas tai?


  • Jaunavedžių filmas - tai 20-40 minučių trukmės filmas, kurio metu jaunavedžių mėgiamos muzikos fone pasakojama dviejų žmonių gyvenimo istorija: vaikystė, paauglystė, jaunųjų draugystės ir meilės pradžia, laikas iki vestuvių dienos.
  • Tai nuotraukų ir archyvinių vaizdo kadrų apie jaunuosius montažas, kuris vestuvių dalyviams suteikia galimybę virtualiai pavartyti jaunųjų albumą, dar geriau juos pažinti.
  • Tai DVD diske pateikiamas filmas, kuris gali tapti ir puikia Jūsų vestuvių prisiminimo dovana svečiams.

Ko reikia norint turėti savo filmą?


  • Atversti savo albumą bei išrinkti pačias gražiausių nuotraukas filmui.
  • Peržiūrėti savo vaizdo medžiagos archyvą ir atrinkti kadrus, kuriuos norite į jį įtraukti (jei neturite, galima apsieiti ir be vaizdo medžiagos).
  • Skirti keliolika minučių susitikimui su Jaunavedžiams.lt atstovu filmo scenarijui aptarti.

 Visa kita atliksime mes.


Kada ir kur rodomas jaunavedžių filmas?


  • Jaunavedžių filmą galima rodyti pirmąją ar antrąją Jūsų vestuvių dieną bet kuriuo metu. Arba tiesiog padovanoti filmo įrašą vestuvių svečiams, kurie jį galės pažiūrėti jiems priimtinu laiku.
  • Filmo stebėjimui galime užsakyti kino salę, filmą galite stebėti vestuvių metu projektoriaus ekrane ar tiesiog per televizorių. Jei neturite technės įrangos filmui rodyti vestuvių metu, tai taip pat gali Jums suorganizuoti Jaunavedžiams.lt komanda.

Per kiek laiko sukuriamas jaunavedžių filmas?


Filmo sukūrimas įprastai trunka 1-2 savaites, tačiau vestuvių bumo metu (birželio-rugpjūčio mėnesiais) tai gali užrukti ir kiek ilgiau. Tad visada geriau užsakyti savo jaunavedžių filmą iš anksto. Išskirtiniais atvejais Jūsų filmą galime sukurti ir per 2-3 dienas.


Ar brangu yra turėti savo jaunavedžių filmą?


Lyginant su įspūdžiu bei puikiais prisiminimais, kurie liks po šio filmo peržiūros vestuvių metu Jums ir Jūsų svečiams, kaina yra išties maža.


Kaip atrodo jaunavedžių filmas?


Jau netrukus pavyzdžius su jaunavedžių filmo epizodais patalpinsime šioje svetainėje.

 
Kad vestuvių diena taptų ypatinga
www.jaunavedziams.lt